تصویر
شرکت سپهر گاز کاویان WWW.KAVIANGAS.IR<br/>021-46835980-46837072-09128699025<br/>در تولید انواع گازهای کالیبراسیون با کیفیت بالا و استاندارد عرضه گازهای خلوص ب industry other-industries other-industries
ارسال شده توسط : شرکت سپهر گاز کاویان
همه آگهی های این کاربر
46835980
قیمت : تماس بگیرید
ارسال شده توسط : شرکت سپهر گاز کاویان
تلفن: 46835980
پرسش از آگهی دهنده
پرسش
نام
پست الکترونیک
پرسش خصوصی
ارسال ارسال شد
قیمت
تماس بگیرید (درخواست قیمت)

شرکت سپهر گاز کاویان WWW.KAVIANGAS.IR
021-46835980-46837072-09128699025
در تولید انواع گازهای کالیبراسیون با کیفیت بالا و استاندارد عرضه گازهای خلوص بالا و تجهیزات مربوط به ان می باشد. شرکت سپهر گاز کاویان تولید دقیق گازهای کالیبراسیون و سفارشی و مخلوط های گازی همراه با آنالیز معتبر در یک طیف گسترده یا از اندازه های سیلندر تحت نظر متخصصین کارشناسان با تجربه ارائه می دهد . این شرکت با روش های تولید وزنی مدرن توانایی تولید گاز های ترکیبی ومخلوط گازی پیچیده و چندین جزئی با بالاترین سطح بنا به سفارش با آنالیز به همراه گواهینامه معتبر به صورت درصدی، PPM و PPB گاز های ترکیبی (گاز میکس ) تولیدی بوسیله گازهای خالص و فوق خالص تحت نظر کارشناسان ما ارائه می شود و گاز کالیبراسیون و گاز های ترکیبی (گاز میکس ) با قابلیت پر شدن مجدد در سیلندر ها با سایز مختلف و یک بار مصرف را طبق سفارش مشتری و بصورت آماده تحویل در سراسر کشور خدمات میدهد. گاز کالیبراسیون و گاز های ترکیبی (گاز میکس ) از گاز های مختلف تشکیل شده است که از لحاظ شیمیایی تضادی با یکدیگر نداشته باشند. مشخصات این گازها دقیقا معلوم بوده و جهت کالیبراسیون دستگاههای آنالیز شیمیایی و یا دستگاهها و وسایل تولید مورد استفاده قرار می گیرد.

برای اولین بار در ایران

قابل توجه صنایع مختلف : امکان شارژ انواع گازهای آزمایشگاهی ،گازهای میکس، گاز کالیبراسیون(mixture Gas Calibration) ، مخلوط های گازی و گازهای ترکیبی(Mix Gas) در سیلندرهای بنا به سفارش مشتری در سپهر گاز کاویان فراهم شده است و صرف هزینه های گزاف واردات و زمان تحویل طولانی مدت در این خصوص مرتفع گردیده است.

مصارف گاز کالیبراسیون و گاز های ترکیبی (گاز میکس ) : این گازها عمدتا به عنوان آشکار ساز یا دتکتورهای گازهای مختلف استفاده می شود و در کروماتوگرافی گازی، آنالیزورهای مختلف، کوانتومتر و آزمایشگاه می باشد.

لازم به ذکر است این شرکت آمادگی دارد در صورت نیاز و سفارش مشتری برخی از گازهای میکس، گاز کالیبراسیون(mixture Gas Calibration) ، مخلوط های گازی و گازهای ترکیبی(Mix Gas) را از شرکت های معتبر خارجی تامین نماید.
Co2 | AIR Balance | NITROGEN Balance |25 ppm H2S * AIR| 50 ppm H2S *Air | 50% lel CH4 * AIR
sgk 02

ارسال به ایمیل : شماره ذخیره شده برای عضویت در ایمیل
ارسال به ایمیل جدید
ایمیل فقط یک ماه آگهی‌های مرتبط را برای من ارسال کن
ثبت ثبت شد
ایمیل فرستنده
ایمیل گیرنده
پیغام
ثبت ثبت شد
توضیحات بیشتر
ثبت ثبت شد
ارسال به شماره : شماره ذخیره شده برای ارسال پیامک
ارسال به شماره جدید
شماره خود را وارد کنید
+98
ثبت ثبت شد
عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
قدس